- ORICO

Цена
€28 80 / 56 33 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-9P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIVGAUSB 3.0 x 3LAN RJ45 1GbpsSD/TF Card ReaderUSB-C (PD100W) x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 30 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 5 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1USB-A x 3 (5Gbps)SD&TF x 1HDMI x 1 (4K@30Hz)VGA x 1Gigabit LAN port x 1
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814912
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-9P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIVGAUSB 3.0 x 3LAN RJ45 1GbpsSD/TF Card ReaderUSB-C (PD100W) x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 30 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 5 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1USB-A x 3 (5Gbps)SD&TF x 1HDMI x 1 (4K@30Hz)VGA x 1Gigabit LAN port x 1
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814912
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-9P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIVGAUSB 3.0 x 3LAN RJ45 1GbpsSD/TF Card ReaderUSB-C (PD100W) x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 30 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 5 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1USB-A x 3 (5Gbps)SD&TF x 1HDMI x 1 (4K@30Hz)VGA x 1Gigabit LAN port x 1
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814912
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-9P-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIVGAUSB 3.0 x 3LAN RJ45 1GbpsSD/TF Card ReaderUSB-C (PD100W) x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 30 Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 5 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1USB-A x 3 (5Gbps)SD&TF x 1HDMI x 1 (4K@30Hz)VGA x 1Gigabit LAN port x 1
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814912
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Type-C Docking Station |
| КОНЕКТОР 1 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | VGA |
| КОНЕКТОР 2 | SD/TF Card Reader |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.0 x 3 |
| КОНЕКТОР 2 | LAN RJ45 1Gbps |
| КОНЕКТОР 2 | USB-C (PD100W) x 1 |
| ДЪЛЖИНА | 0.20 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gigabit LAN port x 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PD100W x 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HDMI x 1 (4K@30Hz) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | SD&TF x 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-A x 3 (5Gbps) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | VGA x 1 |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p @ 30 Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 5 Gb/s |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Максимум външни дисплеи (count) | 2 |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (W) | 100 |
| Видео изходи | HDMI |
| Видео изходи | VGA |
| Ethernet | Gigabit |
| USB-A портове (count) | 3 |
| USB-C портове (count) | 1 |
| Четец за карти | Да |
| Аудио изход | Не |
| Цвят | Сив |
| Външен захранващ адаптер | Да |
| Тегло | 0.12кг |
Orico PW11-9P-GY-EP Type-C докинг станция – универсален свързващ център
Превърнете лаптопа си в мощна работна станция с докинг станцията Orico PW11-9P-GY-EP. С пълна гама от портове, включително HDMI, VGA, USB 3.0, Gigabit Ethernet и вграден четец за SD/TF карти, този компактен хъб ви позволява да свържете множество периферни устройства и дисплеи, докато зареждате устройството си с до 100W чрез USB-C Power Delivery.
Ключови Предимства
- Разширете работното си пространство — Свържете два външни монитора чрез HDMI и VGA за повишена продуктивност.
- Изключително бърз трансфер на данни — Три USB 3.0 порта осигуряват скорости до 5Gbps за външни дискове и аксесоари.
- Надеждна кабелна мрежа — Gigabit Ethernet гарантира стабилен интернет без забавяне за стрийминг и работа.
- 100W Power Delivery — Зареждайте лаптопа си с пълна скорост, докато използвате всички портове.
- Удобен четец за карти — Лесен достъп до снимки и файлове от SD и TF карти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Видео изходи | HDMI, VGA |
| USB-A портове | 3× USB 3.0 |
| USB-C портове | 1× USB-C (PD 100W) |
| Ethernet | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Четец за карти | SD / TF |
| Power Delivery | До 100W |
| Цвят | Сив |
Какво има в кутията
- Докинг станция Orico PW11-9P-GY-EP
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















